Dubleks, iki katlı evlere verilen isimdir. Genel olarak müstakil evler ya da villalar dubleks olabildiği gibi apartman dairelerinde de dubleks evler olabilmektedir. Geniş aileler için en ideal konutlardan olan dubleks evlerde genellikle salon, mutfak ve bir oda ana girişte olur. İkinci katta ise yatak odası, banyo ve teras gibi alanlar olur. Dubleks evlerin genellikle kendisine ait bahçesi de bulunur. Bu bahçe, ev sahipleri için belki de evin en güzel alanlarından birini oluşturur. Özellikle bahar ve yaz aylarında bahçeli bir evin, yaşam alanı için ne kadar değerli olduğu kolaylıkla fark edilebilir. Eğer dubleks evler üç katlı olursa o zaman triplex ev olarak adlandırılmaktadır. 

Yapılış şekillerine göre farklı türlerde inşa edilen dubleks evler, standart dubleks, ters dubleks, çatı dubleks, bahçe dubleks ya da ara kat dubleks gibi seçenekler oluşturmaktadır. Antalya’da dubleks ev projeleri için ortaya koyduğumuz yapılar ile birçok aile için mutlu yaşayacakları yuvaların anahtarlarını teslim etmeyi başardık.

Özverili bir çalışma sonucu ve yaptığımız işin dünden bugüne gelen tüm durumlarına hakim olabilen bilgi birikimi ile projelerimizi sorunsuz şekilde sürdürüyor, bölgenin en güzel binalarına firmamızın imzasını bırakıyoruz. Bina yapımında kullandığımız kaliteli malzemeler ile güvenli yapılar inşa etmenin bilinci ile çalışırken bunu müşterilerimize için mümkün olduğunca uygun fiyatlarla sunabilmeyi istiyoruz. İnsana verilen değer, çevreyi ve doğayı koruma prensipleri ile projelerimizi oluştururken, modern ve sağlam yapıları güven içerisinde müşterilerimize teslim ediyoruz. Bölgemizde bina inşa ettirmek isteyen birçok firma ile uzun yıllardır çalışıyor ve sorunsuz bir şekilde projelerimizi hayata geçirmeyi başarıyoruz. Otel, ofis, mağaza ya da farklı işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik inşa edilen binalarımızın modern tasarımı ile bulunduğu sokak ya da cadde de dikkat çeken yapılar olduğunu da fark edebiliyorsunuz. Şehirleşmenin başladığı tarihlerden günümüze kadar mimarinin ne kadar önemli olduğunu görüyor ve bizde yapılarımızda estetik tasarımlara önem veriyoruz.

Tüm villa projelerimizde ince detayların dahi derinlemesine düşünüldüğü benzersiz yaşam alanları oluşturmak için çalışıyoruz. Özellikle kalabalık aileler için son derece ideal bir yaşam alanı sunan villalar da tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir tasarım bulacaksınız. İki katlı ya da üç katlı olabilen villa projelerinde birçok oda ve birden fazla banyo ile mutfak bulunabiliyor olması, ayrıcalıklı bir konut olanağı sağlıyor. Çok özel bir yaşam alanı sunan villalardan oluşan siteler de birçok farklı olanak da mevcut olabilir. Basket sahası, park yerleri, spor salonu ve havuz gibi farklı olanaklar da villa sitelerinde yer alan bazı ayrıcalıklar olarak karşınıza çıkabiliyor. Her projenin farklı detay ve özellikleri bulunduğu için bu özellikler de projeden projeye farklılık göstermektedir. Büyük bir alan içerisine inşa edilen lüks yapılar olarak da bilinen villalar günümüz de genellikle şehir dışında ya da yazlık alanlarda kullanılmaktadır. Eğer tercih edilirse havuzu ya da hamamı dahi olabilen villa projelerinde konut sahiplerinin yaşam alanlarındaki konforu en üst seviyelere çıkarılmaktadır. Aslında villa yapıları ilk olarak Antik Roma dönemindeki küçük kır evlerinden oluşmaktadır. Antik Roma döneminde başlayan villa tipi konutların günümüzde geldiği nokta da konforlu ve gösterişli yapılar olma özelliği ön plandadır. Birçok villa sitesinin de doğa ile iç içe noktalarda olduğunu fakat bu projelerin doğayı koruma çerçevesi içerisinde hayata geçirildiğini de belirtmek gerek. En azından firmamız adına bu asla göz ardı edilemez bir ilkedir.

 

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir